-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The box is a part of the DIGITUS® modular connection system and is used for installation of consolidation points at desks, in intermediate ceilings or in underfloor systems. The housing is suitable for DIGITUS® Keystone Jacks.
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 175 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Gewicht verpakking | 180 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |