-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Future-oriented standards and high-end quality for your network.
- Compatibility: supports CAT 5, CAT 5e, CAT 6 and CAT 6A cables
- Modularity: main device and remote module enable simple testing over long cable runs
- Protection: Shock and splash protection thanks to robust housing
- Ease of use: Simple operation with clearly understandable display and signal tone in the event of an error
- Ease of use: color-coded LEDs or graphical display of test results
Intelligent and fast condition tester for connecting telephone and network cable harnesses. Check the connection between the RJ45 plug and the cable harness. Determine exactly which end of the RJ45 plug is connected to the network cable. It perfectly solves the problem that the ordinary tester cannot detect two ways. In the end, the RJ45 plug is not connected at this end to save time.
| Kenmerken | |
| Type product | PoE-tester |
| Testtype | Continu‹teitstest, Kruisverbinding testen, PoE testing, Afscherming testen, Kortsluitingstesten |
| Ondersteunde aansluitingen | RJ-45 |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Gebruiksvriendelijk | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |