Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
268,35
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Technische details | |
| Capaciteit watertank | 2,8 l |
| Ontvochtigingscapaciteit (max) | 7,5 l/24u |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Luchtfilter | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Waterniveau-indicator | Ja |
| Ionisator | Ja |
| Humidistaat | Ja |
| Aantal snelheden | 2 |
| Luchtzuiverings capaciteit | Ja |
| Handvat(en) | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Timerduur (maximum) | 12 uur |
| Soort vochtregeling | Trede |
| Ingebouwd display | Ja |
| Ge‹ntegreerde timer | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Afneembare watertank | Ja |
| Hygrometer | Ja |
| Filtratie | Ja |
| Slangaansluiting | Ja |
| Ingangsspanning | 220-240 V |
| Ingangsfrequentie voeding | 50 Hz |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 1 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 340 mm |
| Diepte | 192 mm |
| Hoogte | 501 mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 245 mm |
| Diepte verpakking | 390 mm |
| Hoogte verpakking | 570 mm |
| Gewicht verpakking | 7,4 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 27 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}