Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
45,32
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Kenmerken | |
| Verwarmingselement type | Keramisch |
| Aantal vermogenniveau's | 2 |
| Soort | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Bevriezings beveiliging | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP21 |
| Design | |
| Geschikt voor | Binnen |
| Plaatsingsopties | Bureau, Vloer, Tafel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoeropslag | Ja |
| Handvat(en) | Ja |
| Prestatie | |
| Verwarmingsvermogen | 2400 W |
| Verwarming power (min) | 1500 W |
| Geschikt voor ruimtes tot | 70 mý |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 45 dB |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Bedieningstype thermostaat | Mechanisch |
| Energie | |
| Vermogen | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 223-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 405 mm |
| Diepte verpakking | 905 mm |
| Hoogte verpakking | 352 mm |
| Gewicht verpakking | 14,1 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 266 mm |
| Diepte | 168 mm |
| Hoogte | 275 mm |
| Gewicht | 1,45 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}