Multi-device - Wireless Keyboard - Kb700 - Qwerty Us Int'l
ITCurry #: 3314Y699 | Article #: KB700-GY-R-INT-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ervaar superieure multitaskingfuncties met een stijlvol en comfortabel premium toetsenbord. Werk gewoon door dankzij een ongekende gebruiksduur van de batterij tot maar liefst 36 maanden.
| Toetsenbord | |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | US International |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Windows-toetsen | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Design | |
| Backlight | Nee |
| Kleur van het product | Grijs |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS, DOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 65 øC |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 433,3 x 121,5 x 25,34 mm |
| Gewicht toetsenbord | 560 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |