-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Nyhavn ICON Work Bag is the ideal blend of sophisticated design and everyday functionality. Crafted from dbramante1928’s innovative ICON material, it features a soft-touch finish, exceptional durability, and an innovative top layer that resists stains and scratches, including easy removal of pen ink. Crafted with GRS-certified recycled content and fully recyclable, it's perfect for those who want everyday durability, a luxurious feel and to make more responsible choices.
| Kenmerken | |
| Type aktetas | Diplomatenkoffer |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Kleuring | Monochromatisch |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 700 g |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 377 x 18 x 225 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |