Magsafe Recycled Cover Iceland Pro 3m - Transp. - For iPhone 13
ITCurry #: T8502674 | Article #: IM61CL001468Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
14,58
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Houd onze oceanen vrij van plastic met onze Iceland Pro MagSafe-cover! Een volledig doorzichtige, opklikbare, gerecycleerde cover met 3 m valbescherming en geïntegreerde magneet voor moeiteloos draadloos opladen. Dankzij het milieuvriendelijke doorzichtige materiaal en de volledige bescherming kun je met een gerust hart pronken met je telefoon.
•Gemaakt van gecertificeerd gerecycled en recyclebaar plastic materiaal
•3 m valbescherming
•Op maat gemaakte 4-zijdige bescherming
•Volledig MagSafe-compatibel
•100% doorzichtig
•Gemaakt zonder concessies te doen aan kwaliteit, functionaliteit en design
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 15,5 cm (6.1") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | iPhone 13 |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Transparant |
| Draadloos opladen | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Sluitingtype | Niet van toepassing |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig, Krasbestendig |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 32 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 91 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 395 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 245 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 230 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 740 g |
| Verpakkingsgewicht | 740 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,71 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 22258,25 cmü |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 48 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 1440 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}