Lynge - Magnetic Wallet Case - For Apple iPhone 12 Mini - Black
ITCurry #: T8502394 | Article #: LY54GTBL1178Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
26,06
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Dit 2-in-1 telefoonhoesje met portemonnee, met zijn uitzonderlijke functionaliteit, is prachtig ontworpen als ultradunne beschermhoes of stijlvolle portemonnee met veel functies, of beide. Bescherm je toestel en de planeet met dit milieuvriendelijke 2-in-1 telefoonhoesje met portemonnee en veel functies, dat is ontworpen in Denemarken door een klimaatbewust bedrijf.
Deze 2-in-1 portemonne, die handgemaakt is van luxueus volnerfleer, zal met zijn schokbeschermende 'snap-in place' afneembare houder een prachtig patina krijgen tijdens het gebruik. Hij is liefdevol gemaakt van duurzame, sterke materialen voor mensen die een ongedwongen stijl, bescherming en organisatie in hun dagelijkse leven wensen.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 13,7 cm (5.4") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | iPhone 12 mini |
| Type etui | Portemonneehouder |
| Materiaal | Leer |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Bureaustandaard | Nee |
| Sluitingtype | Magnetische sluiting |
| Vak voor pasje | Ja |
| Aantal kaartzakken | 3 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Gewicht | 86 g |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 154 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Land van herkomst | Indi‰ |
| Nettogewicht transportverpakking | 68 g |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 154 g |
| Hoeveelheid omdoos | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 240 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 960 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 960 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 25536 cmü |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 48 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 1440 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 4,26 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}