-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Bescherm je telefoon en tegelijkertijd de planeet met deze all-round, slanke, snap-on beschermhoes, gemaakt van 100% gerecycled plastic en 100% recyclebaar. De hoes is in Denemarken ontworpen door een klimaatbewust bedrijf en is compromisloos op het gebied van milieuvriendelijkheid kwaliteit, bescherming, ontwerp en functionaliteit en voelt heel prettig aan in de hand. Ideaal voor mensen die een ongedwongen stijl in hun dagelijkse leven wensen.
| Kenmerken | |
| Maximale schermgrootte | 13,7 cm (5.4") |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Compatibiliteit | iPhone 12 mini |
| Type etui | Hoes |
| Materiaal | Gerecycleerd plastic |
| Kleur van het product | Rood |
| Draadloos opladen | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Krasbestendig |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Gewicht | 23 g |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 117 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 82 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Nettogewicht transportverpakking | 59 g |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 82 g |
| Hoeveelheid omdoos | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 395 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 245 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 230 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 740 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 740 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 22258,25 cmü |
| (Buitenste) hoofdverpakkingen per palletlaag (EU) | 48 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 1440 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 3,71 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |