Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
48.87
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Our stylish TV Stand allows you to mount your 32”-65” TV without the need to drill holes. Enjoy the freedom of adjusting the height of your TV for a comfortable viewing experience.
The EZ Stand will give a modern look to your interior and is easily repositioned to adjust the layout of your room. All mounting materials are delivered with the stand for a simple setup.
| Mounting | |
| Maximum weight capacity | 40 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65") |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Mounting type | Floor |
| Ergonomics | |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Housing material | Cast iron |
| Technical details | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Easy to install | Yes |
| Packaging content | |
| Manual | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 607 mm |
| Depth (max) | 63.7 cm |
| Height | 1162 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 8716184076480 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}