Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
397.88
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Ideal for printing consistent, quality black-and-white pages at high speeds your HP printer or MFP was built for, while helping protect against fraud.
Original HP Toner cartridges with JetIntelligence help you get the most out of your printer—professional documents you can proud of, more pages at fast speeds,[1,2] and anti-fraud technology.
| Features | |
| Compatibility | HP 26 toner cartridges work with: HP LaserJet Pro M402, M426 |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Black toner cartridges quantity | 2 |
| Black toner page yield | 18000 pages |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | High |
| OEM code | CF226XD |
| Country of origin | Japan |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 øC |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 øC |
| Weight & dimensions | |
| Width | 362 mm |
| Depth | 204 mm |
| Height | 227 mm |
| Weight | 1.94 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 362 mm |
| Package depth | 204 mm |
| Package height | 227 mm |
| Package weight | 2.7 kg |
| Package type | Box |
| Sustainability | |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 6.8 |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780576106 |
| Other features | |
| Print technology | Laser |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Technical details | |
| Box contents | 2 Toner cartridges; Recycling guide |
| Logistics data | |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1098 x 986 x 1279 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1097.3 x 985.5 x 1280.2 mm (43.2 x 38.8 x 50.4") |
| Pallet weight (imperial) | 209 kg (460.8 lbs) |
| Pallet size (EU) | 1098 x 780 x 1057 mm |
| Maximum number of stacking cartons | 20 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 14 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 11 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 70 pc(s) |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Products per pallet | 70 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 44 pc(s) |
| Pallet gross weight | 209.5 kg |
| Pallet weight (EU) | 139 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}