Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
116.02
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Ideal for printing consistent, quality black-and-white pages at high speeds your HP printer or MFP was built for, while helping protect against fraud.
Original HP Toner cartridges with JetIntelligence help you get the most out of your printer—professional documents you can proud of, more pages at fast speeds,[1] affordable high-yield options[2] and anti-fraud technology.
| Features | |
| Compatibility | HP 26 toner cartridges work with: HP LaserJet Pro M402, M426 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 3100 pages |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | HP |
| Supply type | Single pack |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| OEM code | CF226A |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Country of origin | China, Japan, United States |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 øC |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 øC |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Weight & dimensions | |
| Width | 362 mm |
| Depth | 102 mm |
| Height | 198 mm |
| Weight | 700 g |
| Packaging data | |
| Package width | 362 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 198 mm |
| Package weight | 1 kg |
| Package type | Box |
| Sustainability | |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 5.6 |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296154761 |
| Other features | |
| Print technology | LED |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Technical details | |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Logistics data | |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1097.3 x 942.3 x 1132.8 mm (43.2 x 37.1 x 44.6") |
| Pallet weight (imperial) | 155.1 kg (342 lbs) |
| Pallet size (EU) | 1100 x 740 x 1139 mm |
| Maximum number of stacking cartons | 20 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 27 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 21 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 135 pc(s) |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Products per pallet | 135 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 105 pc(s) |
| Pallet gross weight | 155.5 kg |
| Pallet weight (EU) | 125.5 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}