Zirkona - 3/4in to 1-7/8in Pole Mount with AMPs Quick Release Plate
ITCurry #: U8412554 | Article #: 7160-1367-02Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
100.72
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Expand your mounting location options by connecting your solution to multiple sizes of cylindrical poles, handles, or tubular style overhead guard legs.
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Mounting interface | 3/4? to 1-7/8? Pole |
| Mounting type | Pole |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.56 kg |
| Width | 99.1 mm |
| Depth | 172.7 mm |
| Height | 119.4 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | ó to 1-7/8 Bracket Base Large Joiner (7110-1236) Quick Release Mount (7110-1225) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}