Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
101.78
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Lind Automobile Power Adapter provides regulated power to the Getac S400, Getac V100 Notebook Computers, Getac F110, T800 and RX10 tablet computers.
| Features | |
| Purpose | Docking station |
| Power supply type | Auto |
| Output power | 90 W |
| Power protection features | Over voltage |
| Brand compatibility | Getac |
| Compatibility | Getac B300 Laptop 7160-0570-00 - Cradle Getac F110 Tablet 7160-0987-00 - Dock NO RF, 7160-0987-03 - Dock TRI RF, 7160-1009-00 - Cradle NO RF, 7160-1009-03 - Cradle TRI RF Getac T800 Tablet 7160-0565-00 - Dock NO RF, 7160-0565-03 - Dock TRI RF, 7160-0583-00 - Cradle NO RF, 7160-0583-03 - Cradle TRI RF Getac RX10 Tablet 7160-0760-00 - Dock NO RF, 7160-0760-03 - Dock TRI RF, 7160-0792-00 - Cradle NO RF, 7160-0792-03 - Cradle TRI RF, 7160-0760-05 - Cart Dock TRI RF, 7160-0760-04 - Cart Dock NO RF Getac V110 Laptop 7160-0515-00 - Dock NO RF, 7160-0515-03 - Dock TRI RF, 7160-0568-00 - Cradle NO RF, 7160-0586-03 - Cradle TRI RF |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 63.5 mm |
| Depth | 130.8 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 460 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}