Lind 72-110v Material Handling Power Adapter (isolated) For Dell
ITCurry #: U8412580 | Article #: 7300-0430Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
285.33
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Power your computer The adapter is designed to power your computer and charge its internal battery from a DC power source. The adapter supplies current and voltage levels as required by the tablet.
| Features | |
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 72 - 110 V |
| Output voltage | 20 V |
| Brand compatibility | DELL |
| Compatibility | Latitude 12 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Housing material | Aluminium |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 40 øC |
| Weight & dimensions | |
| Width | 236 mm |
| Depth | 76 mm |
| Height | 29 mm |
| Weight | 500 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}