Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
10.17
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Great quality and durability
A professional finish for everyday applications ideal for home and professional use.
Whether it's office printing, photo collages, marketing materials or everyday use, this high-quality paper adds clarity and sophistication to your prints. Allowing you to print fine lines and intricate patterns with accuracy and reliability. It helps to ensure that images, text and graphics appear crisp and sharp, making it an excellent choice for both personal and professional use.
| Features | |
| Finish type | Gloss |
| Media weight | 200 g/mý |
| Sheets per pack | 50 sheets |
| Compatible products | - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2010W - WorkForce WF-100W - Epson Expression Premium XP-600 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 130 mm |
| Height | 180 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 130 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 280 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 37032000 |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet height (UK) | 25.5 cm |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross height | 25.5 cm |
| Products per pallet | 112 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 140 pc(s) |
| Products per pallet layer | 16 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 20 pc(s) |
| Master (outer) case width | 196 mm |
| Master (outer) case length | 282 mm |
| Master (outer) case height | 306 mm |
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Minimum order quantity | 40 pc(s) |
| Other features | |
| Country of origin | Japan |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}