Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
41.65
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Great quality and durability
A professional finish for everyday applications ideal for home and professional use.
Whether it's office printing, photo collages, marketing materials or everyday use, this high-quality paper adds clarity and sophistication to your prints. Allowing you to print fine lines and intricate patterns with accuracy and reliability. It helps to ensure that images, text and graphics appear crisp and sharp, making it an excellent choice for both personal and professional use.
| Features | |
| Finish type | Gloss |
| Media weight | 200 g/mý |
| Sheets per pack | 500 sheets |
| Compatible products | - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2750DWF - WorkForce WF-2010W - WorkForce WF-100W - WorkForce Pro WF-C5790DWF - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-610 - Expression Premium XP-6000 - Expression Premium XP-530 - Expression Photo HD XP-15000 - Expression Home XP-425 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-332 - Expression Home XP-245 - Expression Home XP-235 - Epson Stylus Photo 2100 - Epson Stylus Photo 1500W - Epson Stylus Photo 1400 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Home XP-405WH - Epson Expression Home XP-405 - Epson Expression Home XP-402 - Epson Expression Home XP-305 - Epson Expression Home XP-302 - Epson Expression Home XP-202 - Epson Expression Home XP-102 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 100 mm |
| Height | 150 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 65 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package weight | 1.73 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 37032000 |
| Master (outer) case width | 227 mm |
| Master (outer) case length | 332 mm |
| Master (outer) case height | 150 mm |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Minimum order quantity | 20 pc(s) |
| Other features | |
| Country of origin | Japan |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}