Microsoft Surface Pro 9 Scout With Handstrap Card Reader-cac-bulk
ITCurry #: T2924423 | Article #: 32327HBC4040Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
162.79
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
| Features | |
| Compatibility | Surface Pro 10/9 |
| Maximum screen size | 33 cm (13") |
| Case type | Cover |
| Material | Thermoplastic elastomer (TPE), Polycarbonate (PC) |
| Product main colour | Black |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Built-in speaker(s) | No |
| Stand mode | Yes |
| Pen loop | Yes |
| Smart card reader | Yes |
| Protection features | Impact resistant |
| Hand strap | Yes |
| Country of origin | Taiwan |
| Battery | |
| Built-in battery | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 318 mm |
| Depth | 229 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 275 g |
| Technical details | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Compliance certificates | Trade Agreements Act (TAA), CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}