Keyboard Gxt 833 Thado Tkl - USB - White - Azerty Belgian For Ps
ITCurry #: 94486886 | Article #: 26335Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
20.43
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
| Keyboard | |
| Recommended usage | Gaming |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Keyboard layout | AZERTY |
| Keyboard language | Belgian |
| Pointing device | No |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard number of keys | 87 |
| Keyboard keys operating life | 50 million characters |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Windows keys | Yes |
| Hot keys | Yes |
| Number of hot keys | 12 |
| Programmable hot keys | No |
| Design | |
| Backlight | Yes |
| Backlight type | RGB LED |
| Backlight colour | Multicolour |
| Keyboard style | Straight |
| Product colour | White |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Metal |
| LED indicators | Yes |
| Features | |
| USB connector type | USB Type-A |
| Cable length | 1.5 m |
| Retractable cable | No |
| Anti-ghosting | Yes |
| Power | |
| Power source type | USB |
| USB Type-C charging port | No |
| Mouse | |
| Mouse included | No |
| System requirements | |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Weight & dimensions | |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 359 x 135 x 40 mm |
| Keyboard weight | 688 g |
| Packaging content | |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| AC adapter included | No |
| Manual | Yes |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Other features | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}