Monitor Privacy Screen Hanging Acrylic Filter/shield
ITCurry #: 7564C601 | Article #: 2169A-PRIVACY-SCREENFlash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
73.53
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
| Weight & dimensions | |
| Package width | 602 mm |
| Package depth | 389 mm |
| Package height | 40 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) case length | 435 mm |
| Master (outer) case height | 405 mm |
| Master (outer) case width | 617 mm |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}