Airfryer Xxl Family Size Baking Kit (family Size Baking Tray Muffin CUPS)
ITCurry #: 4370F762 | Article #: HD9956/00-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Accessories to master airfryer baking
Family-sized baking kit
The Family-Sized Baking Kit is the perfect accessory to expand the versatility of your 7000 Series Airfryer Combi XXL or Premium XXL. Cook and bake delicious bread, quiche, casseroles, curries, soups, cakes, muffins...and much more!
| Features | |
| Brand compatibility | Philips |
| Compatibility | Airfryer XXL: HD9765 & HD9870 |
| Product colour | Black, Red |
| Material | Steel |
| Technical details | |
| Dangerous goods | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 240 mm |
| Depth | 240 mm |
| Height | 97 mm |
| Weight | 516 g |
| Packaging data | |
| Package width | 250 mm |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package weight | 686 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |