Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
51.70
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
The Vertical Stacking Dual Monitor Arm offers solid, stable vertical positioning of two monitors, each up to 32 (9kg/19.8lbs), while maximising work space. Ideal for gaming, top-to-bottom web browsing, control rooms, or anywhere desk space is limited. A quick-release handle provides smooth and effortless monitor height adjustment. Easy to install and use, the full-motion design allows monitor positioning in any direction. Detachable ±180° rotatable VESA® 75/100 plates and pre-installed C-clamp (optional grommet mount included) provide an easily-installed stable and secure platform. Integrated cable management reduces clutter.
| Mounting | |
| Number of displays supported | 2 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 142 mm |
| Package depth | 600 mm |
| Package height | 147 mm |
| Package weight | 4.76 kg |
| Logistics data | |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}