Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
52.81
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
With cutting-edge biometric technology and compatibility with Microsoft services - including Windows Hello™, Windows Hello™ for Business, Office 365, Microsoft Entra ID and Outlook - the VeriMark™ Desktop USB-C®/USB-A Windows Hello™ Fingerprint Key is the ideal business-class security peripheral for enterprise desktop PC deployment.
| Software | |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 140 g |
| Package depth | 130 mm |
| Package width | 120 mm |
| Package height | 40 mm |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 820 g |
| Master (outer) case length | 223 mm |
| Master (outer) case width | 140 mm |
| Master (outer) case height | 145 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}