Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
9.50
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Kensingtonin langallisessa ValuKeyboars-näppäimistö on roiskeenkestävä kalvo, joka kestää kahvi-, vesi- ja muut nesteroiskeet. Painonäppäimiä on poikkeuksellisen miellyttävä käyttää, ja näppäimistö on helppo ottaa käyttöön luotettavan Plug & Play -asennuksen ja 1,5 metrin USB-kaapelin avulla.
| Keyboard | |
| Connectivity technology | Wired |
| Purpose | PC/Server |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 484 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 794 g |
| Other features | |
| Compatible operating systems | macOS 10.9; macOS; macOS X 10.11; Windows 7; Windows 8; Windows 10; Windows 11; Windows 7 or above; macOS 10.10 or above; macOS 10.14 or above |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Pallet net weight | 0 g |
| Products per pallet (EU) | 175 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Master (outer) case width | 215 mm |
| Master (outer) case length | 500 mm |
| Master (outer) case height | 210 mm |
| Master (outer) case gross weight | 4.35 kg |
| Master (outer) case net weight | 3.86 kg |
| Products per pallet (UK) | 250 pc(s) |
| Minimum order quantity | 5 pc(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}