Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
13.65
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
For people who work with numbers, a dedicated number pad is crucial for efficient and productive work. As more people work and learn from home, many laptops and compact keyboards do not include a number pad. The Wired Numeric Keypad, a perfect complement to our Multi-Device Dual Wireless Compact Keyboard (K75502), allows Windows, Mac and Chrome OS users to input numeric data quickly and easily. Slim scissor keys provide a quiet and comfortable typing experience, together with 4 shortcut keys that further enhance efficiency. A reliable wired USB-A plug-and-play connection means there is no need for batteries or driver installations.
| Packaging data | |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 156 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 143 g |
| Logistics data | |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Master (outer) case width | 185 mm |
| Master (outer) case length | 345 mm |
| Master (outer) case height | 280 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.21 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}