Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
44.38
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
The ClickSafe® Universal Combination Laptop Lock fits any laptop security slot – standard T-bar, Nano or Wedge-Shaped – to lock down your laptop, regardless of laptop brand or generation. From Kensington, inventor and worldwide leader in laptop security locks.
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 135 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package weight | 240 g |
| Logistics data | |
| Master (outer) case net weight | 5.95 kg |
| Master (outer) case width | 160 mm |
| Master (outer) case length | 490 mm |
| Master (outer) case height | 155 mm |
| Master (outer) case gross weight | 6.34 kg |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}