Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
229.52
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Users in small and medium businesses, users in large businesses and enterprise environments who want to produce professional quality colour laser documents.
Get the best results out of your HP Color LaserJet printing system. Chemically-grown toner formulas in HP 641A LaserJet Toner Cartridges work with your printer to deliver accurate, consistent colour and reliable, cost-effective performance.
| Features | |
| Compatibility | HP LaserJet 4600, 4650 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour toner page yield | 8000 pages |
| Type | Original |
| Printing colours | Yellow |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| OEM code | C9722A |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Total amount of recycled materials used for making | 16% |
| Country of origin | Japan |
| HP segment | Business |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 øC |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 øC |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Weight & dimensions | |
| Width | 147 mm |
| Depth | 390 mm |
| Height | 247 mm |
| Weight | 1.4 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 390 mm |
| Package depth | 147 mm |
| Package height | 247 mm |
| Package weight | 1.9 kg |
| Other features | |
| Print technology | Laser printing |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Technical details | |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Logistics data | |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1178 x 978 x 1126 mm |
| Stacking number for pallet | 4 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1176 x 977.9 x 1125.2 mm (46.3 x 38.5 x 44.3") |
| Pallet weight (imperial) | 172.8 kg (381 lbs) |
| Pallet size (EU) | 1176 x 780 x 1137 mm |
| Maximum number of stacking cartons | 16 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 80 pc(s) |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Products per pallet | 80 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 64 pc(s) |
| Pallet gross weight | 165 kg |
| Pallet weight (EU) | 140 kg |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}