Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
66.23
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Ideal for small businesses. Print professional-quality black or colour business documents efficiently at a great value.
Make documents and marketing materials look professional when you print with Original HP LaserJet toner cartridges. Keep your home or office productive–avoid wasted time, toner, and paper. These cartridges are specifically designed for your printer.
| Features | |
| Compatibility | HP 130 toner cartridges work with: |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour toner page yield | 1000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| OEM code | CF351A |
| Total amount of recycled materials used for making | 14% |
| Country of origin | Japan |
| HP segment | Home, Home office |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 27 øC |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 70% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 øC |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Weight & dimensions | |
| Width | 363 mm |
| Depth | 83 mm |
| Height | 86 mm |
| Weight | 300 g |
| Packaging data | |
| Package width | 363 mm |
| Package depth | 83 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 500 g |
| Sustainability | |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 2.3 |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112939298 |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 44103103 |
| Technical details | |
| Box contents | Toner cartridge; Recycling guide |
| Logistics data | |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1102 x 950 x 1262 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1102.4 x 950 x 1262.4 mm (43.4 x 37.4 x 49.7") |
| Pallet weight (imperial) | 234.5 kg (516.9 lbs) |
| Pallet size (EU) | 1102 x 780 x 1181 mm |
| Maximum number of stacking cartons | 52 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 33 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 27 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 429 pc(s) |
| Layers per pallet | 13 pc(s) |
| Products per pallet | 429 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 324 pc(s) |
| Pallet gross weight | 235 kg |
| Pallet weight (EU) | 182.5 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}