Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
17.70
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
| Features | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681z J8A13A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M682z J8A17A, HP LaserJet Enterprise MFP M631z J8J65A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M632z J8J72A, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M633z J8J78A, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E67560z L3U70A, HP LaserJet Managed MFP E62565hs J8J73A, HP LaserJet Managed Flow MFP E62565z J8J79A |
| HP segment | Business |
| Weight & dimensions | |
| Width | 94 mm |
| Depth | 40 mm |
| Height | 42 mm |
| Weight | 208 g |
| Packaging data | |
| Package width | 200 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 450 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780619261 |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 44101707 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}