Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
342.52
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Aruba ANT-2x2-2314 2.4G 14dBi Panel
| Performance | |
| Frequency band | 2.4 - 2.5 GHz |
| Gain | 14 dBi |
| Antenna gain (2.4 GHz) | 14 dBi |
| Impedance | 50 O |
| Horizontal beam width | 30ø |
| Vertical beam width | 30ø |
| Features | |
| Antenna connector type | 2x N-type |
| Connector gender | Female |
| Polarization | Dual polarization |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 1.5:1 |
| Housing material | Aluminium |
| Purpose | Outdoor |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 65 øC |
| Weight & dimensions | |
| Width | 260 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 261 mm |
| Weight | 1 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177100 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}