Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
335.26
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
The detachable folding keyboard docks via a Pogo Pin connector on the bottom of the F110 tablet, allowing you to easily transform the tablet into a laptop without reliance on extra tools or accessories. Featuring red backlighting, 88 full-size keys, and an integrated touchpad, the keyboard allows for a user-friendly, laptop-like operation to minimize mistakes and increase the efficiency as you perform data-intensive tasks. With the adjustable tablet bracket, it also acts as a screen cover and versatile stand that offers multiple viewing angles (up to 110 degrees) for comfortable use and on-the-job flexibility.
| Features | |
| Brand compatibility | Getac |
| Compatibility | F110 |
| Product colour | Black |
| Type | Keyboard |
| Weight & dimensions | |
| Width | 207 mm |
| Depth | 314 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 900 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}