Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
16.36
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
The magnetic base can be easily mounted on any flat metal surface and has a pull force of 120 lbs. It is compatible with the Zirkona product line for lightweight cell phones or tablets and can be customized with Zirkona parts. It is suitable for temporary mounting and features anodized aluminum with a black finish.
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Material | Aluminium |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Compatibility | LOCTITE 9460, 9461, 9466 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 90 g |
| Width | 38 mm |
| Depth | 30.5 mm |
| Height | 34 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}