Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
20.45
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
75MM Holes to Studs Adapter Plate
The adapter plate allows easy one-person field installation when adding peripherals to your material handling solution. The 75MM Holes to Stud Adapter Plate attaches to the dock and allows the installer to add additional mounts, such as keyboard mounts and scanner mounts, to the backside before attaching to the guard leg or overhead guard mounts.
| Technical details | |
| Product colour | Aluminium, Black |
| Material | Aluminium |
| Compatibility | Getac ZX10, F110, UX10, K120, A140 & T800 Docks Samsung Tab Active 4 Pro Docks |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 110 g |
| Width | 127 mm |
| Depth | 127 mm |
| Height | 38.1 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}