LX Pro Standard Base with C-Clamp, Tall Pole Conversion Kit - White
ITCurry #: 91504158 | Article #: 98-820-290Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
39.27
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Out of Stock. Contact Us!
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Easily convert LX Pro arms to install at a surface edge without any alteration to your desktop. The c-clamp base presents a low profile, offering a more stylish appearance when seen from the front or back.
| Features | |
| Product type | Base |
| Product colour | White |
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Mounting type | Desk |
| Number of displays supported | 1 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.7 kg |
| Packaging data | |
| Package height | 440 mm |
| Package width | 220 mm |
| Package depth | 170 mm |
| Package weight | 2.4 kg |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Warranty period | 10 year(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}