Flash Sale
Less than 5 units remaining
Less than 10 units remaining
Less than 20 units remaining
More than 20 units are available
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} days remaining
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} day remaining
Price:
22.68
Inc VAT
Ex VAT
Shipping:
Delivery in 3 days
Quantity:
Key Specifications
-
ScreenMemoryWeightProcessorHard DiskSSDScreenResolutionConnectivityMemoryCaseOSScreenTypeSpeed BlackSpeed ColourModelProcessor SpeedForm FactorInternal / ExternalPort CountUplink / mediaMounting
- View All Specs
Bundles
Related products
Product Information
Great quality and durability
A professional finish for everyday applications ideal for home and professional use.
Whether it's office printing, photo collages, marketing materials or everyday use, this high-quality paper adds clarity and sophistication to your prints. Allowing you to print fine lines and intricate patterns with accuracy and reliability. It helps to ensure that images, text and graphics appear crisp and sharp, making it an excellent choice for both personal and professional use.
| Features | |
| Paper size | A3 |
| Finish type | Gloss |
| Media weight | 200 g/mý |
| Sheets per pack | 20 sheets |
| Compatible products | Stylus Photo 1200, Stylus Color 1160, Stylus Photo 1270, Epson Stylus Pro 7000, Epson Stylus Pro 10000, Epson Stylus Photo 1290, Stylus Photo 1290 Silver, Epson Stylus Pro 4000 - 17, Stylus Photo R1800, Stylus Photo R2400, Epson Stylus Pro 3800 - 17" A2, Stylus Photo 1410, Stylus Photo R1900, Epson Stylus Pro 4880 - 17" A2, Stylus Photo R2880, Stylus Office T1100, Stylus Photo R3000, WorkForce WF-7510, Stylus Photo R2000, Epson Artisan 1430, WorkForce WF-7520, WorkForce 7010, WorkForce WF-7620, WorkForce WF-7610, Expression Photo XP-950, SureColor P600, Expression Photo XP-960, SureColor P405, Epson SureColor T3160 - 24", Epson SureColor T5160 - 36", Expression Premium XP-900, Epson SureColor T3460 - 24", Epson SureColor T5460 - 36", Expression Premium ET-7750, WorkForce WF-7710, WorkForce WF-7720, WorkForce WF-7725, Expression Photo HD XP-15000, Expression Photo XP-970, SureColor T5460M - 36", Epson Stylus Pro 9000, Epson Stylus Pro 10600 DYE |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 310 mm |
| Package depth | 435 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 890 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 37032000 |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet height (UK) | 36 cm |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross height | 36 cm |
| Products per pallet | 56 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 84 pc(s) |
| Products per pallet layer | 4 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 6 pc(s) |
| Master (outer) case width | 342 mm |
| Master (outer) case length | 451 mm |
| Master (outer) case height | 146 mm |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Other features | |
| Country of origin | Japan |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}